Pudełka

W naszej ofercie znajdziecie również pudełka do pakowania prezentów. Proponujemy pudełka drewniane i tekturowe. Do pakowania porcelany i ceramiki - ze wzgledu na ich ciężar - proponujemy opakownia drewniane wypełnione drewnianymi wiórkami. Serwis kawowy mieści się w jednym większym pudełku. Na serwis obiadowy będą potrzebne dwa. Na lżejsze prezenty proponujemy piękne opakowania tekturowe. Zamówienia dostarczane kurierem, będą pakowne w dodatkowe pudło kartonowe, tak aby nie zniszczyć w transporcie ozdobnych pudełek.

Temat: Pudełka

Tradycyjne Serwisy

Tutaj znajdziecie tradycyjne serwisy kawowe i obiadowe, wyprodukowane w Polsce z najlepszych materiałów w pięknym wzornictwie. Aktualnie proponowane serwisy pochodzą z fabryki procelany Karolina z Jaworzyny Śląskiej - znanego i cenionego producenta porcelany w całej Europie. Komplety talerzy kwadratowych pochodzą z Włocławka. Każdy element serwisu został dokładnie sfotografowany i opisany, tak abyście Państwo mogli dokładnie obejrzeć to co kupujecie. Jeżeli nie potrzebujecie wszystkich elementów serwisu zapraszamy do tematu \"Select\", gdzie mozecie skomponować swój własny serwis.

Temat: Tradycyjne Serwisy

Kwadratowe Filiżanki

Temat: Kwadratowe Filiżanki

Okrągła ceramika

Temat: Okrągła ceramika

Inspiracja Wschodem

Ręcznie wykonana ceramika. Widoczne inspiracje wschodem. Dodatkowo wiele elementów uskrzydlonych. Świetne zarówno do podania sushi jak i tradycyjnych dań. Różnorodne kształty jednak na tyle utrzymane w jednej konwencji, że mogą być zestawiane w dowolny sposób. Użycie ich jest ograniczone jedynie naszą wyobrażnią. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości i zebrać mnóstwo komplementów za pięknie i oryginalnie zastawiony stół - skompletuj sobie własną niepowtarzalną zastawę - właśnie z tego tematu. Sukces gwarantowany.

Temat: Inspiracja Wschodem

Poranna Kawa

Tu znajdziesz wszystko w czym można podać aromatyczną kawę: małą czarną, mocne espresso czy smakowitą latte. Każda z filiżanek ma swoje przeznaczenie w zależności od wielkości, kształtu oraz materiału. Filiżanki Boule mają specjalnie ukształtowane dno, tak aby espresso z tej filiżanki miało wspaniałe "creme". Zobacz znane z "Tradycyjnych Serwisów" filiżanki Hiruni, Lorel i Dakar. Wybierz coś z pełnej gamy rozmiarowej Boule i Degustation - od maleńkich filiżanek o pojemności 70 ml do właściwie kubków 400 ml. Doceń klasykę białej grubościennej porcelany o pięknych kształtach z idealnie okrągłymi uszkami. A jeżeli szukasz drobnego prezentu dla kolegi/koleżanki z pracy to wybierz zestaw do espresso. Sprawdź tylko czy kolega jest muzykalny - to wtedy ten w nuty, jeżeli bardziej biznesowy to ten w gazetę - a jeżeli zwariowany to ten w kropki.

Temat: Poranna Kawa

Komplety talerzy

Temat: Komplety talerzy

Select

Tutaj możesz skompletować swój własny zestaw. Tutaj panuje pełna wolność. Nikt nie każe używać Ci sosjerki czy wazy. Możesz zamiast 6 zaprosić 7 osób na kolację i każdy otrzyma jednakowy talerz. A jeżeli ktoś coś stłucze, to żaden problem - pojedynczą sztukę możesz zawsze dokupić.

Temat: Select